Spawanie stali nierdzewnej w Łodzi

Ferrotech to już od wielu lat lider w zakresie inżynierii mechanicznej. Nasze usługi dedykujemy zakładom produkcyjnym, generalnym wykonawcom inwestycji budowlanych, a także firmom realizującym duże projekty w zakresie automatyki przemysłowej. Do powierzanych nam zadań podchodzimy profesjonalnie i z pasją.

Spawanie stali nierdzewnej w Łodzi | Usługi spawalnicze, Ferrotech

Wykonamy spawanie konstrukcji stalowych w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, które pozwalają uzyskać efekt o doskonałej jakości i precyzji. W naszej pracy działamy, wykorzystując metody elektryczne z zastosowaniem technik MIG 131, a także TIG 141, które pozwalają spawać różne metale i stopy, w tym stal nierdzewną.

Do ich niewątpliwych zalet należą wysoka wydajność oraz dobra jakość połączeń spawanych.

Spawanie stali nierdzewnej, Łódź – jak to robimy?

Wiemy, jak ważne w kwestii spawania jest posiadanie dobrych jakościowo maszyn. Na efekt składają się bowiem nie tylko umiejętności spawacza, ale również zaplecze maszynowe, dlatego nieustannie w nie inwestujemy.

Aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu inżynierii mechanicznej, obserwujemy trendy w branży oraz podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Chcemy świadczyć kompleksowe usługi spawalnicze. Fachowo przygotujemy projekt, zrealizujemy go, a także wykonamy niezbędne testy.

Po zakończeniu spawania przeprowadzamy ponadto obróbkę końcową, polegającą na wyrównaniu ostrych krawędzi i wszelkich nierówności poprzez szlifowanie. Zapewni to nie tylko bezpieczeństwo w trakcie użytkowania konstrukcji, ale także wpłynie na jej estetyczny wygląd.

Spawanie stali nierdzewnej (Łódź) – usługi

Za pomocą spawania stali nierdzewnej wyprodukujemy konkretne elementy maszyn, a także całe mechanizmy, takie jak windy towarowe czy przenośniki łańcuchowe. Specjalizujemy się również w tworzeniu konstrukcji budowlanych oraz czerpaków, rurociągów, zbiorników, silosów czy szczęk kruszarek.

Do wykonania każdego z nich podchodzimy profesjonalnie, z pasją i doświadczeniem, chcąc zapewnić precyzyjny, jakościowy produkt końcowy.

Ferrotech – w dziedzinie spawalnictwa nie mamy sobie równych!